Najszybszy kurs pedagogiczny w miesiąc!

11282
kurs pedagogiczny

Zaktualizowano dnia 17 czerwca 2024

Ze względu na różnorodne zmiany wprowadzane w systemie oświaty i rozwój wiedzy pedagogicznej nauczyciele zobowiązani są do stałej aktualizacji swojej wiedzy. To pomaga im lepiej organizować swoją pracę i wpływa na jakość prowadzonych zajęć. W związku z tym warto zdecydować się na udział w kursie pedagogicznym. Więcej na ten temat będziemy omawiali w dalszej części artykułu.

baner: pedagogika

Czy można zrobić kurs pedagogiczny?

Na rynku istnieje wiele kursów pedagogicznych, które umożliwia kursantom zwiększenie swoich kompetencji oraz zdobywanie nowych kwalifikacji pedagogicznych. Nasza placówka od lat zajmuje się kształceniem osób aktywnych zawodowo, dlatego oferowane przez nas szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowaną kadrę, zgodnie ze standardami jakości i normami międzynarodowymi.

W naszej szerokiej ofercie znajdują się kursy przeznaczone dla nauczycieli, asystentów nauczycieli, ale także osób zainteresowanych pedagogiką specjalną, zarządzaniem w oświacie, bibliotekoznawstwem itd. Pełny zakres tematów szkoleń znajduję się pod poniższym odnośnikiem: https://epedagog.edu.pl/oferta

Jak szybko zrobić kurs pedagogiczny?

Najlepszym sposobem na to, aby szybko zrobić kurs pedagogiczny, jest udział w szkoleniach realizowanych online. Taka forma kształcenia pozwala oszczędzić czas na dojazdach do instytucji, w których odbywają się tradycyjne kursy.

pedagog kursCo więcej, wybierając szkolenia z naszej oferty, np. “Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczny dla Nauczycieli” uczestnik ma możliwość przyswajania wiedzy we własnym tempie. Wynika to z tego, że kształcenie realizowane jest z wykorzystaniem metod nauczania na odległość. Dzięki temu opracowane przez specjalistów materiały są dostępne dla kursanta przez cały czas trwania szkolenia

Na szybkie zrobienie kursu pedagogicznego wpływa również to, że uczestnik samodzielnie może decydować o tym, ile godzin dziennie poświęci na kształcenie. Zaletą “Kursu Kwalifikacyjnego Pedagogicznego dla Nauczycieli” jest to, że ma możliwość przystąpienia do nauki w każdym miejscu i o wybranej godzinie. Należy mieć jedynie dostęp do internetu i urządzenia mobilnego lub komputera stacjonarnego.

Zapisz się na “Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczny dla Nauczycieli” i ukończ kształcenie w mniej niż miesiąc

Ile trwa kurs pedagogiczny online?

Przewidywany czas kształcenia na “Kursie Kwalifikacyjnym Pedagogicznym dla Nauczycieli” wynosi 150 godzin, w tym: 60 godzin nauki teoretycznej i 90 godzin praktyk zawodowych. Warto podkreślić, że zawartość została przygotowana zgodnie z wytycznymi MEN. Udogodnienia, które daje kształcenie zdalne, umożliwia realizacje kursu pedagogicznego w ciągu pierwszego miesiąca. Wszystko zależy od chęci, predyspozycji i możliwości kursanta.

Dokumenty wystawiane po kursie pedagogicznym online

Realizacja najszybszego kursu pedagogicznego w miesiąc odbywa się na podstawie programu zgodnego z MEN, dlatego też uczestnicy zdobywają wiedzę i umiejętności przygotowujące do samodzielnego tworzenia metodyki w różnych specjalnościach oraz do wprowadzania niezbędnych zmian związanych z postępem technicznym. “Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczny dla Nauczycieli” kończy się egzaminem oraz wydaniem dokumentacji zgodnej z rozporządzeniem MEN.