Poznaj nas

Centrum Doskonalenia Zawodowego jest instytucją oświatową, która od wielu lat umożliwia kursantom zwiększanie swoich kompetencji oraz zdobywanie nowych kwalifikacji pedagogicznych. Każdy z naszych absolwentów otrzymuje dokumentację zgodną z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki, która potwierdza zdobycie kwalifikacji i umiejętności oraz pełnej wiedzy pedagogicznej niezbędnej do podjęcia pracy w szkole.

Platforma ePedagog.edu.pl umożliwia naukę w formie online - w dowolnym miejscu i czasie wybranym przez kursanta. Materiały dydaktyczne są dostępne przez cały okres nauki, zapewniając nie tylko komfort, ale i wysoką jakość kształcenia.

Certyfikat jakości ISO 9001:2015

Nasze kursy prowadzone są zgodnie ze standardami jakości i normami międzynarodowymi.

Uprawnienia Instytucji

Jesteśmy wpisani do Rejestru Instytucji Szkoleniowych oraz ewidencji szkół i placówek oświatowych.

Dokumentacja zgodna z rozporządzeniem MEiN

Nasi kursanci otrzymują potwierdzenie ukończenia kursu na dokumentach zgodnych z rozporządzeniem MEiN.

Poznaj wykładowców

Nasi wykładowcy to uznani praktycy z wieloletnim doświadczeniem. Starannie dobrana i wykfalifikowana kadra gwarantuje najwyższy poziom kształcenia - zgodnie z prawem oświatowym i aktualnymi rozporządzeniami Ministerstwa Edukacji i Nauki.Przejdź na stronę naszej kadry

Kilka faktów o nas

Szeroka oferta oraz wykwalifikowana kadra przekładają się na zadowolenie naszych kursantów, co jest dla nas największym priorytetem. Dołącz do grona użytkowników, którzy razem z nami rozwinęli swój potencjał!

20+

specialistycznych kursów dających poszukiwane kwalifikacje

100+

zadowolonych instytucji z sektora publicznego i prywatnego

9/10

kursantów poleciłoby nas swoim znajomym

40+

wykładowców z wieloletnim doświadczeniem

Referencje

Potwierdzeniem jakości naszych kursów i wysokiego poziomu nauczania są liczne pozytywne referencje i podziękowania - zarówno od kursantów, jak i instytucji, które skorzystały z naszej oferty. Możesz się z nimi zapoznać przechodząc do strony z opiniami i referencjami:

Przejdź na stronę referencji