Kurs kwalifikacyjny z zakresu resocjalizacji Warszawa

101

Specjalista resocjalizacji pracuje z drugim człowiekiem, który podlega procesowi resocjalizacji. Kształtuje normy społeczne i wartości jednostki, których nie miała ona możliwości przyswoić wcześniej w trakcie socjalizacji.

Jednakże aby móc pracować jako specjalista resocjalizacji, należy mieć ukończony kurs kwalifikacyjny z zakresu resocjalizacji. Taki kurs powinien przewidywać część teoretyczną oraz praktyczną i powinien kończyć się egzaminem.

Taki stacjonarny kurs kwalifikacyjny z zakresu resocjalizacji odbywał się w dniach od piątku do niedzieli od lutego do marca 2018 roku w Warszawie. Kurs składał się z kilku bloków teoretycznych rozłożonych na kilka dni, prowadzonych przez wykwalifikowanych specjalistów.

Wszystkie osoby, które nie mogły pojawić się na kursie stacjonarnym w Warszawie, zapraszamy na kurs internetowy: https://epedagog.edu.pl/kursy/98/src-BlogWaw

Na polskim rynku istnieje szereg kursów proponujących możliwość zdobycia powyższych kwalifikacji, lecz nie każdy kurs wydaje zgodne z rozporządzeniem MEN dokumenty. Najlepszym rozwiązaniem i zgodnym ze wszelkimi wymogami Ministerstwa Edukacji Narodowej są kursy online organizowane przez epedagog.edu.pl. Kursy e-learningowe zaproponowane przez tę platformę są zgodne ze wszelkimi normami MEN i prowadzone są przez instytucję oświatową. Tego rodzaju kursy pozwalają zaoszczędzić kursantowi czas i pieniądze na dojazdy w wybrane miejsce, dodatkowo cały kurs można ukończyć w ogóle nie wychodząc z domu, ponieważ egzaminator do 3 dni roboczych od momentu zaliczenia kursu na platformie przyjeżdża do kursanta, aby przeprowadzić egzamin.