lub czesne 3 x 659 zł

Kurs Kwalifikacyjny Pedagogiczny dla Nauczycieli w zakresie przygotowania do nauczania języków obcych oraz wczesnego nauczania języka obcego - (materiały z j. hiszpańskiego)

Odpowiednie przygotowanie i kwalifikacje to niezbędny element do skutecznego nauczania języków obcych. Znajomość metodyki nauczania, odpowiednich narzędzi oraz wiedzy dotyczącej kraju, którego język będzie nauczany, pozwala na organizowanie ciekawych i efektywnych zajęć.

Możliwość płatności w formie czesnych 3 x 659 zł

Wygodna nauka dzięki formie online

Poszerzaj swoją wiedzę we własnym tempie.

Kwalifikacje i dokumentacja zgodne z MEiN

Posiadamy wpis do ewidencji szkół i placówek oświatowych

Oferujemy dogodne formy płatności

Bezpłatne powtórki testów

Rozwój pedagogiczny

Kurs przygotowuje nauczycieli do nauczania oraz wczesnego nauczania języka hiszpańskiego. Pedagodzy poznają metodykę nauczania języka obcego, techniki dydaktyczne oraz materiały edukacyjne; rozwijają również swoją wiedzę na temat kultury Hiszpanii i jej języka.

Dokumentacja

Program kursu jest zgodny z założeniami ramowego programu nauczania na kursach z zakresu metodyki nauczania języka obcego w okresie wczesnoszkolnym dla nauczycieli nauczania początkowego.
    Po ukończeniu kursu wydawana jest dokumentacja zgodna
    z rozporządzeniem MEiN.

Kurs jest dedykowany nauczycielom przygotowania początkowego
    i umożliwia nauczanie języka hiszpańskiego w przedszkolu oraz klasach
    I-III szkoły podstawowej.

Aby przystąpić do kursu, słuchacz powinien się legitymować wykształceniem wyższym. W przypadku braku posiadania wykształcenia wyższego, umożliwiamy warunkowe przystąpienie do kursu - skontaktuj się z nami na adres e-mail: kontakt@epedagog.edu.pl.

Istnieje również możliwość zwolnienia z realizacji praktyk w przypadku, gdy kursant posiada doświadczenie zawodowe wpisujące się w założenia programu kursu.

Program kursu zgodny z MEiN

Zawartość została specjalnie przez nas przygotowana zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Edukacji i Nauki. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nasz kurs spełnia najwyższe standardy edukacyjne i pomoże Ci w osiągnięciu Twoich celów.

Pobierz program kursu

Dlaczego kurs online jest dla Ciebie?

Poznaj dodatkowe korzyści, jakie daje nauka przez Internet!

Znacząco niższe koszty nauki

Kursy online nie wymagają dodatkowych kosztów na dojazdy, noclegi czy dodatkowe materiały.

Nauka w dowolnym miejscu i czasie

Uczysz się gdzie chcesz i kiedy chcesz, a dostęp do materiałów jest przez cały okres nauki!

Kwalifikacje zgodne z wytycznymi MEiN

Nasze kursy umożliwią Ci zdobycie pełnoprawnych kwalifikacji oraz niezbędnej wiedzy i umiejętności.

Formy płatności

Aby opłacić kurs, możesz wybrać jedną z dwóch form płatności:

Płatność jednorazowa

• Najniższa cena