Dotacje dla bezrobotnych
Dotacje dla firm

Kurs Kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej dla Nauczycieli praktycznej nauki zawodu, pracujących z młodzieżą niepełnosprawną

Cena: 999.00 PLN   Najniższa cena wybranego kursu w ciągu ostatnich 30 dni: 999.00 PLN
     

Opis kursu

"Kurs kwalifikacyjny w zakresie pedagogiki specjalnej dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu, pracujących z młodzieżą niepełnosprawną (150 godzin)".

Nauka trwa 150 godzin (zgodnie z ramowym programem kursu kwalifikacyjnego Ministerstwa Edukacji Narodowej) i kończy się egzaminem oraz wydaniem dokumentacji zgodnie z Rozporządzeniem MEN.

Po ukończeniu kursu absolwent otrzymuje dokument zgodny z wytycznymi Ministra Edukacji Narodowej.
Celem kursu jest zdobycie kwalifikacji zgodnych z MEN oraz umiejętności i pełnej wiedzy pedagogicznej niezbędnej do zajmowania stanowiska nauczyciela praktycznej nauki zawodu, pracującego z młodzieżą niepełnosprawną.

Kurs przeznaczony jest dla nauczycieli praktycznej nauki zawodu pracujących (bądź też zamierzających podjąć pracę) z młodzieżą o różnych niepełnosprawnościach.

Celem kursu jest wyposażenie zainteresowanych nauczycieli w wiedzę i umiejętności praktyczne z zakresu pedagogiki specjalnej.

Warunkiem przystąpienia do kursu jest wysłanie skanem kserokopii dyplomu ukończenia studiów wyższych na maila: kontakt@epedagog.edu.pl. Po wysłaniu ww. dokumentu można zapisać się na kurs. Konto zostanie aktywowane automatycznie po dokonaniu wpłaty.

W przypadku braku posiadania wykształcenia wyższego, Centrum Doskonalenia Zawodowego umożliwia warunkowe przystąpienie do kursu. Prosimy o skierowanie prośby za pośrednictwem adresu mailowego instytucji: kontakt@epedagog.edu.pl

Kurs można ukończyć nawet w miesiąc!

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt mailowy: kontakt@epedagog.edu.pl

Program kursu - pobierz